Kto tam

Iza Konasiuk. Znana przez niektórych jako Fizula, żona Fizyka.

Jestem mamą siódemki dzieci: mniej więcej od 17 roku życia do 4 lat oraz maleństw utraconych przez poronienie Józinka i Łucji, którzy też są w sercu naszej rodziny, pomimo rozstania i … Czworo z nich dane mi było urodzić w zaciszu domowym.

Wspieram mamy karmiące piersią powyżej roku, ale nie tylko- to moje marzenie, by karmienie piersią ponad rok upowszechnić, dać poznać jako normalne, naturalne, a ponadto umacniać kobiety w ich kobiecym, a więc też macierzyńskim powołaniu. Jestem założycielką forum dla matek karmiących piersią dłużej niż 12 miesięcy i wspierających swoje dzieci w dorastaniu:

forum o karmieniu piersią ponad rok

Z zamiłowania, dokształcania:

  • konsultantką laktacyjną;
  • doulą (profesjonalnie wspierająca podczas porodu)- ale na wychowawczym 🙂 ;
  • instruktorką Szkoły Rodzenia;
  • zapalonym molem książkowym;
  • zwolenniczką kochania dzieci od poczęcia i zapewniania im niezbędnego szacunku zarówno w życiu jak i śmierci: Lubelska Grupa Rodziców Aniołków.

Wierzę, że Pan Jezus, którego zapraszam do serca swojego i swojej rodziny, pomaga mi (na tyle, na ile daję sobie pomóc), a Matka Boża daje wsparcie, jakiego żadna inna kobieta dać nie może. Matce Bożej Karmiącej poświęcam i oddaję to moje blogowanie 🙂 spodziewając się po tym wielu dobrych owoców.

Piszą o nas:

o douli

zdjęcie zrobione już w trakcie porodu (ale nie mówiłam o tym p. reporterowi)

Kontakt: fizula@gazeta.pl